راهنمای فعالیت های آکادمی برای متقاضیان کار های پاره وقت

 

آکادمی انرژی ­های تجدید­پذیر ایران برای تمامی افراد علاقه­ مند به این موضوع پیشنهاد می­کند فقط تصمیم بگیرند و از خود اراده نشان دهند تا این مجموعه زیر ساخت­های اجرایی خود را برای شروع در اختیار آنها قرار دهد. به عنوان مثال:

آموزش در مدارس:

عنوان شغل:

مربی مدارس، که وظیفه دارد با استفاده از طرح درس­های آموزش مدارس که توسط آکادمی تهیه تنظیم شده بر پایه انجام کار نظری-عملی برای دانش آموزان اجرا نماید.

كارگاه­هاي آموزشي ویژه مدارس:

  • كارگاه­هاي آموزشي نيم روزه: برگزاري دوره­ هاي (دو ساعته) معرفي انرژي­ هاي تجديدپذير و كاربردهاي آنها بوسیله نمايش يك يا چند تجهیز کمک آموزشی توسط مربي براي همه دانش­ آموزان

مخاطب: همه مقاطع تحصيلي

  • كارگاه­هاي آموزشي يك­روزه:

معرفي انرژي­ هاي تجديدپذير و كاربردهاي آنها + ساخت يك پروژه عملی توسط هر دانش آموز

برای مثال ،پروژه هاي قابل ساخت:

کیت آموزشی خانه سبز: خانه ایست از جنس چوب یا پلکسی بصورت نیمه آماده دارای پنل خورشیدی کوچک و لامپ LED و باطری کوچک که داخل خانه را روشن کرده و مفهوم تولید، بهینه­ سازی انرژی و ذخیره آن را هنگام ساخت آموزش می­ دهد. همچنین دانش­ آموز می­تواند با بکارگیری خلاقیت خود در طراحی ظاهری و اضافه نمودن امکانات بیشتر مانند فضای سبز و پارکینگ و …،  این دست سازه را تکمیل و قابل رقابت با سایر دانش­ آموزان نماید.

 

 

download 300x120 همکاری با ما images همکاری با ما

 

2- آموزش در دانشگاه و انجمن های علمی آنها : آموزش دادن اصولی انرژی های تجدید پذیر (طبق دوره های استاندارد شده )در دانشگاهها و مراکز علمی که آکادمی با آنها تفاهمنامه دارد که در این موارد متقاضی باید در زمینه انرژی های تجدید پذیر تخصص داشته باشد.

3- آموزش در سازمان های دولتی ، شرکت های خصوصی و سرمایه گذاری: آشنایی با انواع کاربرد های نیروگاهی و سرمایه گذاری انرژی های تجدید پذیر که در این موارد متقاضی باید توانایی انجام گفتگوهای تجاری و سرمایه گذاری نیروگاهی و محصولات این زمینه را داشته باشد.

4- تهیه و تدوین محتواهای آموزشی : با توجه به نیاز آکادمی و پیشنهاد متقاضیان برای شکل دهی دوره های جدید حضوری یا مجازی متقاضی اقدام به تدوین جزئیات و محتوای آموزشی آنها می نماید.

5- مشارکت در ساخت کلیپ های ترویجی و فرهنگسازی: در جهت توسعه فرهنگ استفاده از انرژی های تجدید پذیر، متقاضی با مشارکت و پیشنهادات موضوعی آکادمی اقدام به ساخت انیمیشن یا مولتی مدیای دیگر می پردازد.

6- اخذ نمایندگی شهرستان ها: اگر متقاضی پس از طی روال اداری ،شرایط اخذ نمایندگی آکادمی را داشته باشد تمامی اموری که آکادمی در دفتر اصلی خود و در شهر تهران انجام می دهد، نماینده در شهرستان مورد نظر تمام آنها را با برنامه ریزی و هدایت انجام خواهد داد.

7- همکاری در تولید محصولات و پکیج های خود اشتغالی (تولید بدون کارخانه):  تهیه پکیج محصولات ، ساخت محصول و تحویل آن به آکادمی که این محصولات اغلب وسایل کاربردی یا اسباب بازی های خورشیدی هستند که کیت های مورد نیاز و راهنمای ساخت در آنها تعبیه شده و متقاضی تعدادی از آنها برای آکادمی در منزل خود تولید می کند.

8- ترجمه متون و  مقالات آموزشی: نیاز به توضیح اضافه تری ندارد.

برای همکاری با آکادمی انرژی های تجدید پذیر ایران و ثبت نام در بانک اطلاعات کار آفرینی لطفا از طریق فرم ذیل اقدام فرمایید.

0 + 4 = ?